میهن طرح
میهن طرح

عکاسی و فیلمبرداری هوایی

drone-inspection-operator-inspecting-construction-building-turbine-power-plant-(1)

خدمات عکاسی و فیلمبرداری هوایی

عکاسی فیلمبرداری هوایی (هلی‌ شات) این امکان را به شما می‌دهد که مکان مورد نظر را از نمای دلخواه به تصویر بکشید و کارگردان فیلم خود باشید. پرنده‌های بلند پرواز شرکت میهن طرح با گذر از خیابان‌ها و جاده‌ها، شرکت شما را چشم‌نوازتر از آنچه که چشم‌ قادر به دیدن است در حافظه‌ی خود نقش می‌کند.

تصویربرداری هوایی (هلی‌ شات) امکان بی‌نظیری است تا کارخانه، خط تولید، معدن، پالایشگاه، نیروگاه، بنادر، صنایع فراساحل، پروژه های عمرانی و یا سایر مکان‌های مد نظر خود را از ارتفاع‌ دلخواه و زوایای مختلف به مخاطب خود نمایش دهید.

در این شیوه‌ی شگفت‌انگیز، هلی کم یا پهباد‌ شرکت میهن طرح که مجهز به دوربین‌هایی بسیار با کیفیت هستند، آزادانه بر فراز محل مورد نظر به پرواز در می‌آیند و با استفاده از مهارت تیم باتجربه‌ی شرکت میهن طرح ، غنی‌ترین و جذاب‌ترین تصاویر ممکن را با بالاترین کیفیت تصویربرداری دریافت می‌کند و جلوه‌‌ای اعجاب‌انگیز به پروژه‌های شما می‌افزاید.

در کارخانه های صنعتی ممکن است مسیر، چینش ابزار آلات صنعتی موجب شود که نتوانید به خوبی ابزار آلات، کارکنان و یا … را به نمایش بگذارید.همچنین پروژه هایی مانند راهسازی،نیروگاهها،معادن،پتروشیمی‌ها،اسکله‌ها و… با تصاویرهوایی میتوانند وسعت و عظمت پروژه خود را نشان دهند.

عکاسی و فیلمبرداری با استفاده از پهبادهای پیشرفته

Full HD - 4K

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.