میهن طرح
میهن طرح

عکاسی صنعتی

عکاسی_صنعتی_پتروشیمی

خدمات عکاسی صنعتی

عكاسی از کارخانجات و خط تولید، صنایع نیروگاهی و پالایشگاهی و در کل محیط های صنعتی نیازمند تجربه و دانش فراوان است. کوچکترین نقاط و زوایا هم نباید از چشم تیزبین عکاس صنعتی پنهان بماند. زوایای جدید باید کشف شوند و به بهترین صورت به تصویر کشیده شوند.

عکاسی صنعتی به شاخه ای از عکاسی گفته می شود که وظیفه ان به نمایش گذاشتن دقیق و کامل و باکیفیت محصول یا پروداکت می باشد ،در این شاخه از عکاسی، عکاس با استفاده از تجهیزات مناسب و انتخاب نورهای دقیق و کامل تلاش می کند تا حد امکان تصوری با کیفیت و دقیق از کالا ثبت کند که در آن تمامی خصوصیات ظاهری کالا به نمایش گذارده شود .هدف از عکاسی صنعتی تنها معرفی کالا نیست بلکه تشویق و ترغیب مشتری به خرید و استفاده آن از محصول است.

سفارش دهندگان عکاسی صنعتی چه کسانی هستند؟

سفارش دهندگان این نوع عکاسی صاحبان صنایع و ارگان های دولتی ، صاحبان کسب و کار ، صاحبان کارخانجات و واحدهای تولیدی، بخش های اقتصادی و بازرگانی ، روابط عمومی ها و سازمان های تبلیغاتی و صنایع پتروشیمی و پالایشگاه ها می باشند.

اهمیت عکاسی صنعتی در اعتمادسازی!

عکاسی صنعتی نقش بسیار زیادی در جلب اعتماد خریداران و مشتری ها دارد زیرا وقتی آن ها می بینند که یک شرکت تمامی ابزارهای مورد استفاده در کارخانه اش را به نمایش می گذارد و هیچ ترسی از نشان دادن آن ها ندارد ، بیشتر ترغیب می شوند تا کالای مورد نظرشان را از آن کارخانه خریداری کنند.

عكاسی از پتروشیمی، کارخانجات و خط تولید، صنایع نیروگاهی و پالایشگاهی و در کل محیط های صنعتی

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.