میهن طرح
میهن طرح

سوالات متداول

سوالات متدوال

پرطرفدارترین سوالات

ساخت فیلم صنعتی می‌تواند نام، هویت برند و مجموعه شما را با شتابی بی سابقه گسترش دهد. یک فیلم صنعتی می تواند در جلسات مجمع سالیانه ، هنگام عقد قراردادهای جدید ، برای جذب سرمایه گذار جدید و از همه مهمتر برای پخش در نمایشگاه‌های بین المللی پخش شود.
فیلم های صنعتی شرایط ساخت گوناگون و در نتیجه هزینه های متفاوتی دارند. این فیلم ها معمولا در انواع 5 دقیقه ای یا کمتر تولید می شوند و حداقل هزینه ای در حدود 30 میلیون تومان دارند که این عدد برای پروژه های بزرگتر افزایش می‌یابد. ما در شرکت میهن طرح برای سهولت در تصمیم گیری شما جدول تعرفه ای را به عنوان مبنای هر پروژه تهیه کرده ایم که می تواند برای برآورد هزینه پروژه فیلم صنعتی شما سودمند باشد.
ساخت یک فیلم صنعتی با توجه به موضوع و گستردگی لوکیشن‌ها حداقل 1 ماه زمان نیاز خواهد داشت. این مورد در ابتدا و طی جلسات هماهنگی و بریف به اطلاع شما خواهد رسید.
تقریبا تمام کارخانجات و واحدهای صنعتی نیازمند داشتن حداقل یک فیلم صنعتی برای معرفی خود به مشتریان بالقوه برای عقد قرارداد هستند. قطعه‌سازان ، خودروسازان، کارخانجات محصولات شیمیایی، لوازم خانگی، مواد غذایی و غیره… همه امکان بهره‌مند شدن از مزایای فیلم صنعتی را دارند.
برای نمایش کارخانجات، ثبت رویدادها (نمایشگاه و همایش)، نمایش محصول در کاتالوگ یا فروشگاه‌های اینترنتی، پروژه های ساختمانی و عمرانی و مستند کردن روند پروژه ها میتوانید از عکاسی صنعتی استفاده کنید.
ساخت یک تیزر تبلیغاتی بسته به پیچیدگی سناریو و وسعت تولید بین 15 روز تا بیش از ۱ ماه زمان نیاز خواهد داشت. این مورد در ابتدا و طی جلسات هماهنگی و بریف به اطلاع شما خواهد رسید.
کافی است ابتدا نمونه‌کارها و جداول را بررسی نمایید. سپس با ما تماس بگیرید. همکاران ما با دریافت بریف و اطلاعات پروژه شما پیشنهادات اولیه‌ی خود را آماده کرده و برای شما ارسال خواهند کرد. پس از آن با برگزاری جلساتی به بررسی روند انجام پروژه خواهیم پرداخت و مراحل آن را برنامه ریزی خواهیم کرد.

هدف ما ایجاد راه‌حل‌هایی است که موانعی را که افراد را از انجام بهترین کارشان باز می‌دارد، از بین ببرد.