ميهن مگ

ویژگی‌ها و جزییات After Effect ، Premiers Pro ، Character Animator cc 2019

2 سال پیش

ویژگی‌ها و جزییات After Effect ، Premiers Pro ، Character Animator cc 2019

ادوبی از نسخه های جدید افترافکت ، پریمیر و دیگر ابزار در حالی رونمایی کرد که هنوز آماده به ارسال نیستند.

این کمپانی هنوز اعلام نکرده این آپدیت‌ها چه زمانی ارائه می‌شوند ، اما سال پیش در IBC نمایش داده شدند و در اواسط اکتبر همزمان با کنفرانس Adobe Max  به عنوان بخشی از به روز رسانی‌های گسترده‌ی Creative Cloud ارسال شدند.

در نسخه‌های جدید تمرکز روی ادغام بهتر موشن گرافیک ها ، انیمیشن ها و درجه‌بندی رنگ‌هاست.

در افترافکت میتوانید از افکت‌های 3D Channel روی 3D element های ساخته شده در افتر افکت استفاده کنید ، به شما اجازه می‌دهد تا از افکت‌هایی مثل 3D Depth of Field  و Fog برای ترکیب بهتر 3D graphicها در صحنه‌هایتان استفاده کنید. قبلا تنها می‌شد این‌ها را در 3D elementهایی که ایمپورت می‌کردید اجرا کنید.

ویژگی‌ها و جزییات After Effect ، Premiers Pro ، Character Animator cc 2019

ابزار ردیاب موشن Mocha AE حالا یک پلاگین در افترافکت و شتاب دهنده‌ی GPU است.

برای انیمیشن سازان ، ادوبی ویژگی‌های پیشرفته‌ای را به ابزار عروسک‌ها اضافه کرده که بر اساس موتور جدید معرفی شده در نسخه قبلی است.

پین‌های جدید به شما امکان می‌دهد تا حالت عروسک‌ها را توزین کرده و بر اساس شبکه‌هایشان بچرخانید.

ادوبی ، Bend Pin های مختص چرخاندن حالت نیز اضافه کرده است.

همچنین در نسخه‌ی بعدی افترافکت می‌توانید گرافیک‌های اطلاعات محور را به الگو ( template )های موشن گرافیک که با استفاده از  Essential Graphic ساخته‌اید با کشیدن آنها از CSV اضافه کنید.

این الگوها را بعدا می‌توان در پریمیرو پرو در قالب های ادیتوریال گسترده‌تری استفاده کرد (با قابلیت بروزرسانی یا جایگزینی CSV که از داخل پریمیر اجرا می‌شود.)

این همچنین می‌تواند برای ایجاد تغییرات چندگانه یک الگو با تصویض سطرها از جمله تغییر رنگ بر اساس ارزشهای رنگی hex colors  استفاده شود.

الگوهای موشن گرافیک همچنین قادر خواهند بود تا کنترل فونت‌های مورد نظر را بدست گیرند. البته اگر می‌خواهید ویرایشگران از پریمیر پرو برای برند استفاده کنند می‌توانید این‌ها را قفل کنید.

 

پریمیر پرو پیشرفت‌هایی را در سیستم اصلاح رنگ Lumetry Colors لحاظ کرده است. ابزار هوشمند پاک کن ، DeNoise  و DeReverb در پنل Essential Sound  قرار دارد.

Adobe Creator  با ویژگی‌هایی مفید هم برای کاربران جدید و هم کاربران با تجربه ارتقاء خواهد یافت.

برای کسانی که شروع به کار می‌کنند ف الگوهای جدید عروسک برای آزمایش وجود دارد.

برای کسانی که مدت بیشتری از عروسک‌ها استفاده کرده‌اند ، خواص بیشتری برای تنظیمات پیشرفته تر وجود دارد.

ویژگی جدید Magnet برای اتصال اشیاء به عروسک‌‌‌‌‌ها استفاده می‌شود ، بنابراین شخصیت‌ها می‌توانند اشیاء را برداشته و حرکت دهند.

ویژگی جدید Shoulder Sway و Hips Sway باعث می‌شود کاراکترها در راه رفتن 3 رخ به صورت نرم‌تری حرکت کنند.

در قسمت Perform  در Control Panel می‌توانید Layer Option  های متفاوتی بر اساس نمایش دادن یا مخفی کردن لایه‌ها برای عوض کردن ویژگی‌های کاراکتر انتخاب کنید.

ادوبی به ما نشان داد که از این ویژگی برای تعویض سریع رنگ مو و لباس کارکتر (یا الگوی کارکتر برای ایجاد چندین شخصیت) استفاده می‌شود.

ابزار Characteriazer جدید به شما امکان می‌دهد چهره خود را – یا بازیگر ، خواننده یا مجری که با آن کار می‌کنید را تبدیل به کارکتر انیمیشنی کنید.

با استفاده از همان تنظیم وبکم برای کنترل شخصیت خود ، یک سری سلفی را در داخل منطقه ماسک قرار دهید. یک سری عبارت برای نرمافزار بنویسید تا آنها را ردیابی کند (مانند خنثی ، لبخند ، ناراحت).

سپی عباراتی را از جمله ادوبی ، فتوشاپ ، وو-هو و لایتروم بگویید تا به Characterizer  فرصت دهید حرکات دهان شما را دنبال کنید.

سپس می‌توانید نتیاج را با فیلترها و اشکال اغراق شده کارکاتوری به سبک خودتان درآورد.

ممکن است که لباس را بر مناسب با عروسک ویرایش کنید تا آن را خوب تنظیم کنید و مناطقی که می‌خواهید نگه دارید یا حذف کنید را براش بزنید.

 

Your page rank:

1
برچسب ها :
Avatar
نویسنده مطلب حدیث حکمت

دیدگاه شما

مقاله بسیار خوبی بود

2 × 2 =

یک دیدگاه

  • Avatar وحید کوثری نژاد
    2 سال پیش

    مقاله بسیار خوبی بود