ميهن مگ

۱۲ مجله برتر جهان در هنر و طراحی خلاقانه

8 ماه پیش

۱۲ مجله برتر جهان در هنر و طراحی خلاقانه

پیدا کردن منبع الهام بخشی برای طراحان گرافیک این روزها کار پیچیده ای نیست . مقدار قابل توجهی از منابع با شما فقط یک کلیک فاصله دارند و به راحتی پیدا می‌شوند.

اما هیچ چیز جای ورق زدن مجله را نمی‌گیرد.بخصوص مجلات طراحی گرافیک که ذهن را پر از طرح ها و رنگ ها و ایده میکند.

وقتی مجله‌ای که در آن اشتراک داریم به دستمان میرسد نه تنها روز بلکه هفته‌مان ساخته می‌شود! یا اینکه می‌توان به کتاب‌فروشی رفت و۳ تا از ۴ مجله برتر گرافیکی را با خود به خانه آورد.

بهترین راه برای بدست آوردن الهام از مجلات طراح گرافیک این است که مطالبی را که در سطح بین المللی چاپ شده‌اند را بخوانید.

نگاه کردن به اثار طراحان با نفوذ در خارج از کشور مغز خلاق شما را خوشحال می‌کند.

به لیستی از بهترین مجلات طراحی گرافیک در سرتاسر جهان که می‌توانند به شما الهام بخشند نگاهی بیاندازید.

بیشتر این مجلات وبسایت‌هایی نیز دارند که ‌می‌توان مطالب را به صورت آنلاین نیز دنبال کرد اما ورق زدن مجله و تجربه طراحی صفحات چیز دیگریست.

اینطور فکر نمی‌کنید؟

Juxtapoz

مجله Juxtapoz سه ماه یکبار و در سان‌فرانسیسکو چاپ می‌شود . آنها مقالاتی درباره جنبه های متفاوتی از هنر‌های خلاقانه مانند طراحی گرافیک ، نقاشی ، موزیک و هنر خیابانی منتشر می‌کنند.

این مجله از پرفروش‌ترین‌ها در امریکاست و مشخص است چرا! هر صفحه ای که باز می‌کند به صندلی میخکوبتان می‌کند !

 

Wallpaper

این مجله یک ماهنامه است که در ایالات متحده تولید شده و مدت بسیار طولانی‌ای به فعالیت مشغول است.تمرکز اصلی این مجله روی طراحی داخلی و معماری‌ست ، Wallpaper همچنین مقالاتی درباره طراحی گرافیک ، فشن و سفر نیز منتشر می‌کند.

این مجله از مجله‌های مورد علاقه همه‌ی هنرمندان و طراحان است.

Communication arts

این مجله هر دو ماه یکبار در ایالت متحده منتشر می‌شود. هر شماره در یک تم منحصر به فرد مانند Illustration یا تایپوگرافی منتشر می‌شود Communication Arts از آن دست مجلاتی‌ست که روی میز کار شما جا خوش می‌کند و به طور مداوم برای نواوری در طرح‌های جدید به شما الهام می‌بخشد.

Eye

این مجله یک روزنامه طراحی‌ گرافیک است که هر ۳ ماه یکبار و در انگلستان منتشر می‌شود. این مجله تقریبا شبیه آیتمهای قابل جمع‌آوری ، پر از منابع و الهام‌بخشی‌ست و فرهنگ هنری بین‌المللی در هر صفحه معرفی می‌شود.

Disegno

یک مجله ی طراحی گرافیمک ۳ ماهه دیگر از انگلستان است. این مجله نگاه منحصر به فردی به طراحی گرافیک ، طراحی داخلی و فشن دارد. جلد مجله درست مانند صفحات داخلی جذاب است.این مجله هرگز شما را خسته نمی‌کند.

Graphic

مجله Graphic در طراحی سبک متفاوتی دارد و در کره جنوبی منتشر می‌شود.تمرکز اصلی این کجله روی طرح‌های غیر معمول و متفاوت است. هر شماره تم متفاوتی دارد و به آسانی قابل تهیه نیست. نمی‌توان از این مجله اشتراک بین‌المللی خرید اما شماره‌های پیشین آن را می‌توان توسط نمایندگان فروش تهیه کرد.حتی اگر به روز هم نباشند ، آنقدر خاص و متفاوت هستند که اهمیتی ندارد.

Novum – World Of Graphic Design

مجله Novum  ۹۰ سال است که فعالیت دارد . از سال ۱۹۵۰ این مجله در آلمان ماهیانه به دست مردم می‌رسید. زبان این مجله قبلا آلمانی بود اما حالا در دو زبان و در دو نسخه چاپی و دیجیتالی منتظر می‌شود . انها موضوعاتی در مورد طراحی طراحی ست ادارات و شرکت‌ها ، تایپوگرافی، برندینگ و تمام جنبه های طراحی گرافیک را پوشش می‌دهند.

IDN

این مجله دو ماه یکبار و در هونگ کونگ منتشر شده و بدون آسیب به تمام نقاط دنیا ارسال می‌شود.

IDN  مخفف International Design Community است و هر شماره تم خاصی دارد.این مجله موضوعات عمیقی از مضامین بسیار متنوع طراحی مانند اینفوگرافیک‌ها و لوازم تحریر مارک ارائه می‌دهد.این از آن دسته مجله‌هاست که در همه جای دنیا در آژانس‌های طراحی دیده می‌شود.

Slanted

این مجله یکی از جدیدترین و حجیم ترین مجلات موجود است که بیش از ۳۰۰ صفحه داشته و کاملا بصری‌ست. ۲ بار در سال در آلمان منتشر می‌شود و هر شماره برگرفته از یک کشور است.نسخه‌های دو زبانه طرح‌های نوآورانه و جدید از هر کشور را با ویژگی‌های عمیق و داستان‌ها نشان می‌دهند.

A New Type Of Imprint

A New Type Of Imprint از دیگر مجله‌های جدید است که اسم و رسمی برای خود ساخته است. در سال ۲۰۱۴ توسط آژانس خلاق آنتونی تاسیس شد. ANTOY 4 بار در سال در اسلو منتشر شده و بیشتر روی فرهنگ طراحی نروژی و نوردیک تمرکز دارد . معمولا مجله ‌های زود به فروش رسیده و تمام می‌شوند اما گاهی چاپ مجدد می‌شود.

Printed Page

این مجله شش ماه یکبار از “It’s Nice That” منتشر می‌شود و هم اکنون از مشهورترین منابع آنلاین برای تمام چیزهای خلاقانه است.

این مجله چاپی انگلیسی مجموعه ای از تمام چیزهای خلاقانه بیشتر در دنیای طراحی است.

این مجله از آن دست مجلات است که تا زمانی که خلاقیتتان را رها کنید می‌تواند به هر نوع پروژه‌ای الهام بخشد.

Idea

این مجله ۳ ماه یکبار و در ژاپن منتشر می‌شود که روی تایپوگرافی و طراحی گرافیک تمرکز دارد.

این مجله از سال ۱۹۵۰ فعالیت دارد و همچنان با قدرت پیش می‌رود . اگر به طراحی‌های ژاپنی علاقه‌مندید این مجله بسیار برای شما مناسب است.

دیگر مقالات کاربردی برای الهام گرفتن طراحان گرافیک :

لطفا امتیاز دهید
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

6 − 5 =

بدون دیدگاه