ميهن مگ

ویدیو آموزش استفاده از ابزارهای روتوش صورت در نرم افزار فتوشاپ

2 سال پیش

ویدیو آموزش استفاده از ابزارهای روتوش صورت در نرم افزار فتوشاپ

روتوش تصاویر با فتوشاپ: همه شما کم و بیش با نرم افزار ادوبی فتوشاپ Photoshop  آشنا هستید. گل سر سبد نرم افزار های گرافیک دوبعدی که میتوانید در زمینه های طراحی گرافیک دوبعدی مانند طراحی قالب layout ، طراحی برد های گرافیک graphics ، تایپ متون typography ، ترسیم اشکال و رنگ shapes, and color ، برای ما جادو کند.در زمینه عکاسی هم فتوشاپ برای عملیات عکاسی Photoshop  photography ، ویرایش تن رنگی و روتوش تصاویر tonal adjustments to retouching ، کاربرد فراوانی دارد.

آموزش فارسی روتوش تصاویر با فتوشاپ Photoshop

روتوش تصاویر با فتوشاپ، یکی از رایج ترین و مهمترین کارهایی است که باید تمام آتولیه های عکاسی بلد باشند. باید این مهارت را داشته باشند که تمام ایراد ها و نقاط ضعف تصاویر عکس برداری شده را برطرف کرده و یک پله کیفیت تصویر پرتره portrait را بالا ببرند.

در این دوره آموزشی جدید روتوش چهره retouching با فتوشاپ به تمام تکنیک های مورد نیاز شما خواهیم پرداخت و روش های ارتقا تصویر را با هم برسی خواهیم کرد. یاد خواهیم گرفت که چطور، مهم ترین عضو صورت، یعنی چشم ها را ارتقا enhance eyes بدهیم و چطور کیفیت پوست را تحت انواع شرایط و نورپردازی ها ، بهبود ببخشیم. همچنین تکنیک های جدید و محبوب روتوش مانندمحو کردن پوست smooth skin را با هم تمرین خواهیم کرد.

0
برچسب ها :
Avatar
نویسنده مطلب شهرام شکیبا

دیدگاه شما

سه × 3 =

بدون دیدگاه