ميهن مگ

دوربین بدون آینه پاناسونیک G1

2 سال پیش

در حالی که فقط چند روز تا رونمایی دوربین فول فریم بدون آینه کانن EOS R فاصله داریم ، اما جنگ دوربین های فول فریم بدون آینه تازه شروع شده است :

پاناسونیک از رونمایی دوربین بدون آینه فول فریم جدید خود در اواخر این ماه خبر داد !

گزارش شده که از آخرین دوربین بدون آینه پاناسونیک G1 ده سال می گذرد. این دوربین اولین دوربین بدون آینه پاناسونیک و اولین دوربین میکرو 4/3 دنیا بود.

پاناسونیک دوربین خود را در 25 سپتامبر ( 3 مهر ) رونمایی و نمونه آن را در همان روز به نمایش خواهد گذاشت.

تاریخ معرفی دوربین جدید پاناسونیک، یک روز قبل از شروع نمایشگاه جهانی و مشهور عکاسی یعنی Photokina 2018 خواهد بود که در کشور آلمان برگزار می‌شود. زمان عرضه این دوربین نیز در نیمه اول سال ۲۰۱۹ تخمین شده است.

آنطور که گفته می شود این دوربین جدید پاناسونیک درست به اندازه دوربین های سری Z نیکون شگفت انگیز و قدرتمند است ( شاید حتی بیشتر ! ) .

این دوربین دارای عملکرد فوق العاده ای در ضبط ویدیو است که با توجه به تجربه ی پاناسونیک در ساخت دوربین‌های بدون آینه و فوق العاده برای فیلم‌برداری ، از این شرکت برتری ویژه ای در این حوزه انتظار می رود.

اگر این گزارش و شایعات به تصویب برسد ، آنگاه سونی در عرض یک ماه با سه رقیب تمام عیار ( سری های Z نیکون ، کانن R ، و پاناسونیک ) رو به رو خواهد شد که می بایست برای رقابت با این سه رقیب قدرتمند خصوصا پاناسونیک که در فیلمبرداری رقیبی جدی برای سونی محسوب می شود آماده شود.

0
برچسب ها :
Avatar
نویسنده مطلب حدیث حکمت

دیدگاه شما

هفت + 3 =

بدون دیدگاه