ميهن مگ

معرفی پهباد مویک ۲ پرو و مویک ۲ زوم

معرفی پهباد مویک ۲ پرو و مویک ۲ زوم

شرکت دی جی آی به عنوان یکی از بزرگترین تولید کننده پهپاد های غیر نظامی این بار با شگفت کردن مشتریان خود از پهباد مویک ۲ پرو و مویک ۲ زوم رونمایی کرد

شرکت دی جی آی میگوید:

رویای ما همیشه برای ایجاد یک هواپیمای بدون سرنشین بوده‌است که در آن مهندسی ، فن‌آوری ، و نیازهای عکاس هوایی به هم نزدیک می‌شوند . یک هواپیمای بدون سرنشین که شامل تمام فن‌آوری‌های پیشرفته و قادر به تعریف مجدد آن چیزی است که برای دنیای عکاسی هوایی امکان پذیر است .

ما با ساخت مویک ۲ پرو ، این رویا را درست کردیم .

قابلیت ها مویک ۲ پرو :

  • مجهز به دوربین هاسلبلاد
  • ۲ برابر زوم با کیفیت اپتیکال – ۲۴ الی ۴۸ میلیمتر زوم
  • ارسال با کیفیت تصویر ۱۰۸۰
  • برد پروازی ۸ کیلومتر
  • ۳۱ دقیقه مدت زمان پرواز
  • مجهز به سنسور عدم برخورد به موانع هوشمند تر
  • تکنیک تصویربرداری هایپرلس

معرفی و ویژگی های مویک 2 پرو و مویک 2 زوم

 

مویک پرو ۲ . Movic 2 Pro

چرا دوربین هاسلبلاد Hasselblad

در سوئد ، دوربین‌های Hasselblad به خاطر طراحی ارگونومیک  و هنر عکاسی سوئدی مشهور هستند . از سال ۱۹۴۱ ، دوربین های هاسلبلاد برخی از زیباترین تصاویر جهان از جمله اولین فرود ماه را ثبت کرده‌اند .
مویک ۲ پرو که در هم‌کاری با هاسلبلاد پس از دو سال تحقیق خستگی‌ناپذیر ، مهندسی شده ، همه دوربین های هاسلبلاد مجهز به فناوری L1D-20c می‌باشد . این فناوری دارای قابلیت‌های منحصر بفرد Hasselblad s ( Solution ) s ( HNCS ) ، ۵ کمک به کاربران برای ثبت عکس‌های هوایی  با جزئیات رنگی خیره‌کننده میکند .

مویک 2 پرو و دوربین هاسلبلاد

 

۱ اینچ حسگر CMOS

سنسور CMOS ۱ اینچی جدید یک ناحیه حسی فعال را چهار برابر موثرتر از مویک ۱ پرو  اصلی دارد . سنسور بزرگ همچنین به معنی عملکرد بهتر در محیط‌های با نور کم با محدوده ایزوی بالاتر ، حداکثر ایزو از ۳۲۰۰ تا ۱۲۸۰۰ است .

سنسور مویک 2 پرو

 

لوگ رنگی ۱۰ بیتی و تنظیمات دستی رنگ

مویک ۲ پرو یک پروفایل رنگ ۱۰ بیتی را پشتیبانی می‌کند که محدوده دینامیکی بالاتری را برای انعطاف‌پذیری بیشتر در اتاق درجه‌بندی به دست می‌دهد . این سیستم بیش از ۱ میلیارد رنگ را ثبت می‌کند ( در مقایسه با ۱۶ میلیون رنگ از فن‌آوری‌های کدگذاری رنگی ۸ بیت سنتی ) و جزئیات بیشتر در هر دو هایلایت ها و سایه‌ها را حفظ می‌کند . اکنون شما می‌توانید با مویک ۲ پرو، درجه  غروب یا طلوع آفتاب را ثبت کنید و فضای بیشتری را برای تولید پس از تولید مشخص کنید .

 

 

 

 

ویدئو HDR

یکی از قابلیت های مهم این پهباد در تصویربرداری  ۴K هست شما میتوانید با ۱۰ بیت به صورت HDRI تصویر بردرای کنید در مویک ۲ پرو را می‌توان به یک تلویزیون ۴K با HLG متصل کرد و فورا ً فیلم را با تن رنگ مناسب بازی خواهد کرد . هایلایت های روشن‌تر و کنتراست بالا چیزی هستند که ویدئو HDR را اینقدر جذاب می‌کنند .

اندازه دیافراگم

دیافراگم f / ۲.۸ – f / ۱۱ برای تنظیم کیفیت تصویر بهتر هر دو در محیط‌های با نور بالا و پایین را قابل تنظیم هست . به گفته دی جی آی میتوانید هنگام عکاسی در نور کم ، دیافراگم را به f / ۲.۸ تنظیم کنید تا نور بیشتری وارد کرده و عکس‌های روشن و روشن را ثبت کنید . هنگام عکاسی در محیط‌های بسیار روشن ، دیافراگم را به f / ۱۱ تنظیم کنید تا سرعت شاتر را کم کنید و videos را هموارتر کنید .

 

لطفا امتیاز دهید
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

2 × سه =

بدون دیدگاه