ميهن مگ

معرفی پهباد مویک 2 پرو و مویک 2 زوم

معرفی پهباد مویک 2 پرو و مویک 2 زوم

شرکت دی جی آی به عنوان یکی از بزرگترین تولید کننده پهپاد های غیر نظامی این بار با شگفت کردن مشتریان خود از پهباد مویک 2 پرو و مویک 2 زوم رونمایی کرد

شرکت دی جی آی میگوید:

رویای ما همیشه برای ایجاد یک هواپیمای بدون سرنشین بوده‌است که در آن مهندسی ، فن‌آوری ، و نیازهای عکاس هوایی به هم نزدیک می‌شوند . یک هواپیمای بدون سرنشین که شامل تمام فن‌آوری‌های پیشرفته و قادر به تعریف مجدد آن چیزی است که برای دنیای عکاسی هوایی امکان پذیر است .

ما با ساخت مویک 2 پرو ، این رویا را درست کردیم .

قابلیت ها مویک 2 پرو :

  • مجهز به دوربین هاسلبلاد
  • 2 برابر زوم با کیفیت اپتیکال – 24 الی 48 میلیمتر زوم
  • ارسال با کیفیت تصویر 1080
  • برد پروازی 8 کیلومتر
  • 31 دقیقه مدت زمان پرواز
  • مجهز به سنسور عدم برخورد به موانع هوشمند تر
  • تکنیک تصویربرداری هایپرلس

معرفی و ویژگی های مویک 2 پرو و مویک 2 زوم

 

مویک پرو 2 . Movic 2 Pro

چرا دوربین هاسلبلاد Hasselblad

در سوئد ، دوربین‌های Hasselblad به خاطر طراحی ارگونومیک  و هنر عکاسی سوئدی مشهور هستند . از سال ۱۹۴۱ ، دوربین های هاسلبلاد برخی از زیباترین تصاویر جهان از جمله اولین فرود ماه را ثبت کرده‌اند .
مویک 2 پرو که در هم‌کاری با هاسلبلاد پس از دو سال تحقیق خستگی‌ناپذیر ، مهندسی شده ، همه دوربین های هاسلبلاد مجهز به فناوری L1D-20c می‌باشد . این فناوری دارای قابلیت‌های منحصر بفرد Hasselblad s ( Solution ) s ( HNCS ) ، ۵ کمک به کاربران برای ثبت عکس‌های هوایی  با جزئیات رنگی خیره‌کننده میکند .

مویک 2 پرو و دوربین هاسلبلاد

 

۱ اینچ حسگر CMOS

سنسور CMOS ۱ اینچی جدید یک ناحیه حسی فعال را چهار برابر موثرتر از مویک 1 پرو  اصلی دارد . سنسور بزرگ همچنین به معنی عملکرد بهتر در محیط‌های با نور کم با محدوده ایزوی بالاتر ، حداکثر ایزو از ۳۲۰۰ تا ۱۲۸۰۰ است .

سنسور مویک 2 پرو

 

لوگ رنگی 10 بیتی و تنظیمات دستی رنگ

مویک 2 پرو یک پروفایل رنگ ۱۰ بیتی را پشتیبانی می‌کند که محدوده دینامیکی بالاتری را برای انعطاف‌پذیری بیشتر در اتاق درجه‌بندی به دست می‌دهد . این سیستم بیش از ۱ میلیارد رنگ را ثبت می‌کند ( در مقایسه با ۱۶ میلیون رنگ از فن‌آوری‌های کدگذاری رنگی ۸ بیت سنتی ) و جزئیات بیشتر در هر دو هایلایت ها و سایه‌ها را حفظ می‌کند . اکنون شما می‌توانید با مویک 2 پرو، درجه  غروب یا طلوع آفتاب را ثبت کنید و فضای بیشتری را برای تولید پس از تولید مشخص کنید .

 

 

 

 

ویدئو HDR

یکی از قابلیت های مهم این پهباد در تصویربرداری  4K هست شما میتوانید با 10 بیت به صورت HDRI تصویر بردرای کنید در مویک 2 پرو را می‌توان به یک تلویزیون 4K با HLG متصل کرد و فورا ً فیلم را با تن رنگ مناسب بازی خواهد کرد . هایلایت های روشن‌تر و کنتراست بالا چیزی هستند که ویدئو HDR را اینقدر جذاب می‌کنند .

اندازه دیافراگم

دیافراگم f / ۲.۸ – f / ۱۱ برای تنظیم کیفیت تصویر بهتر هر دو در محیط‌های با نور بالا و پایین را قابل تنظیم هست . به گفته دی جی آی میتوانید هنگام عکاسی در نور کم ، دیافراگم را به f / ۲.۸ تنظیم کنید تا نور بیشتری وارد کرده و عکس‌های روشن و روشن را ثبت کنید . هنگام عکاسی در محیط‌های بسیار روشن ، دیافراگم را به f / ۱۱ تنظیم کنید تا سرعت شاتر را کم کنید و videos را هموارتر کنید .

 

Your page rank:

0
برچسب ها :
Avatar
نویسنده مطلب وحید کوثری نژاد

دیدگاه شما

14 − شش =

بدون دیدگاه