ميهن مگ

دوربین‌های نیکون در سال ۲۰۱۹

8 ماه پیش

دوربین‌های نیکون در سال ۲۰۱۹

 

 

دوربین‌هایی که شرکت نیکون در سال ۲۰۱۹ عرضه خواهد کرد.

شنیده شده که دوربین‌های DSLR وMirrorless  جدید نیکون در سال ۲۰۱۹ عرضه خواهند شد، ما نیز یک لیست از اطلاعات به دست آمده از سوی منابعی ناشناس ظرف چند ماه گذشته را تهیه کردیم. سه دوربین اولی که به آنها اشاره شده DSLR هستند.طبق شایعات شنیده شده، زمان معرفی این محصولات بعد از مشخص شدن خطوط سهام و ارزش مالی محصولات جدید خواهد بود. پس، می‌توانید انتظار داشته باشید که زمان معرفی این دوربین‌های DSLR، اوایل و یا اواسط سال ۲۰۱۹ باشد.

۱٫Nikon D5700

انتظار می‌رود نسخه بروز دوربین Nikon D5700 در ابتدای سال ۲۰۱۹ معرفی شود.پیش‌بینی ما این است که Nikon D5700 توانایی عکاسی با کیفیت ۴K و همچنین سنسور‌هایی کاملا جدید را داشته باشد.

۲٫Nikon D760

امسال جانشین دوربین NikonD750 را خواهیم داشت.گفته می‌شود که این دوربین ظرفیت فیلم‌برداری با کیفیت ۴K و ویژگی‌های اصلی پیشرفته‌ای را داراست.زمان عرضه این محصول انتظار می‌رود که نیمه دوم ۲۰۱۸ باشد.(اکنون این محصول به بازار عرضه شده)

۳٫Nikon D7600

ارائه نسخه بروز دوربین Nikon D7600 نیز به تعویق افتاده و قرار است در سال ۲۰۱۹ به بازار بیاید، اما هنوز تاریخ دقیق عرضه آن مشخص نیست.گفته می‌شود که ویژگی‌های  اصلی این دوربین همانند Nikon D500 خواهد بود.

۴٫معرفی تعداد بیشتری از دوربین‌های  mirrorless نیکون در راه است…

شرکت نیکون صراحتا به این موضوع اشاره کرده که مدل‌هایی شبیه به Nikon Z6 ، و همچنین سنسور‌های Nikon APS-C که بر پایه دوربین‌های Mirrorless  هستند، در راه‌ اند و به زودی شاهد عرضه آنها خواهیم بود. در حال حاظر تاریخ دقیقی از این که شرکت نیکون چه زمانی APS-C  جدید، دوربین DX format mirrorless و یا نسخه مقرون به صرفه و ارزان قیمت‌تر از دوربین Nikon Z6 که mirrorless  است را معرفی و ارائه خواهد کرد، در دسترس نداریم. اما این اطلاعات، طبق گفته‌های خود شرکت نیکون می‌باشد و می‌توان آن را به نوعی تایید غیر رسمی این اخبار دانست.

۵٫برای لنز ۵۵mm F0.95 و سایر لنز‌های Mirrorless برنامه‌هایی ترتیب داده شده.

فهرستی از لنز‌های fullframe mirrorless که در سال ۲۰۱۹ عرضه خواهند شد وجود دارد که شامل لنز‌های ۲۰mm F1.8 ،  ۸۵mm F1.8 ، ۲۴-۷۰mm F2.8 ، ۷۰-۲۰۰mm F2.8 و ۱۴-۳۰mm F4 می‌باشد که طبیعتا جذاب‌ترین و هیجان‌ انگیز‌ترین آن‌ها، لنز ۵۸mm F0.95 است.

 

مطالب مرتبط:

لطفا امتیاز دهید
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

8 − 4 =

بدون دیدگاه