ميهن مگ

معرفی ۶ اسپیکر برتر

2 سال پیش

معرفی ۶ اسپیکر برتر

۱.ADAM Audio S2V  بهترین بلند گو‌ از نظر اندازه

قیمت: هر جفت ۲۹۹۸ پوند

 

کوچکترین بلندگو‌ها در اندازه ADAM Audio’s S قطعا بیشتر از اون چیزی که شما از اندازشون انتظار دارید صدا تولید می‌کنند. یک بلندگو با طراحی nearfield دوبانده با ووفر ۷ اینچی با یک توییتر ۴ اینچی از جنس S_ART که هرکدوم با آمپلی فایر خودشون تقویت شدن. همچنین یک موتور DSP (digital signal processor)  به کاربران این جازه و توانایی رو میده که تنظیمات دلخواه خودشون رو اعمال و ذخیره کنن.

نظر کارشناسی سایت musictech

یک بلندگوی همه کاره nearfield در کلاس و‌ سطح جهانیست. دارای تونال یکپارچه و یکسان و پاسخ سریع و تند که باعث ایجاد یک سیستم مناسب و ایده‌آل برای یکدست کردن تنظیمات بلندگو می‌شود. از طرف دیگر تمام جزئیات و عمق صدا و کیفیتی که تولید کننده نیاز داره رو مهیا می‌کند. آخرین و جدیدترین بلندگوی ADAM mini یک اجرا کننده عالی در کلاس جهانیست.

۲. PMC result6 بهترین بلندگوی دوبانده

قیمت: یک جفت ۲۳۹۴ پوند

 

اینا تقریبا بهترین بلندگوهایی هستن که می‌تونین با این مقدار پول بخرید و دلیلشم اینه که اونا اسم PMC روشون هست و از لحاظ طراحی تمام مزیت‌ها رو دارن. این بلندگو طراحی دوبانده دارد اما صدا می‌تونه از یک ‌اسپیکره سه بانده باشه ولی این نکته هم رو بگیم که هزینش دوبرابر میشه.

نظر کارشناسی سایت musictech

نتایج بی شک درست هستند اما نه به اون صورتی که بعد از طولانی شدن کار یا استفاده،  صدا ناملایم و زننده شود. و در یک روش کنترل شده و دقیق  صادق و درست هستند و موسیقی شما رو از نظر زیر و بم به خوبی ارائه می‌دهند. این ویژگی ها با این قیمت عالی همگی به خاطره نشان و لوگو PMC است. این شرکت تا اینجا با عرضه این کالا‌ها بالا اومده و تا اینجا‌هم نتایج درخشانی داشتن.

۳ .Kali Audio LP-6  بهترین از نظر اقتصادی

قیمت هرکدام: ۱۵۰ دلار

 

این بلندگوهای ارزون و مقرون به صرفه اولین کالا و ارائه یک شرکت تجاری جدید است که قطعا بازار‌ رو به لرزه خواهد انداخت به دلیل اینکه صدا رو مثل بلندگوهای گرونتر دقیق و با کیفیت پخش می‌کنند.

نظر کارشناسی سایت musictech

LP-6s با توجه به قیمتی که داره صدا رو خیلی خوب ارائه می‌‌دهد. اگر شما بخواید با مدل های گرونتر مقایسشون کنید، کاملا مطمعنم از اینکه چقدر با کیفیت و خوب هستن شگفت زده می‌شید. و به همین ترتیب اگر بخواید اونا رو با مدل‌های هم قیمت خودشون باز مقایسه کنید، فکر می‌کنم یه سرو‌گردن از اونا بالا‌تر باشن. قیمت عالی ، صدا عالی و شما حتما برای یه همچین صدای دقیق و با کیفیتی هزینه بیشتری می‌کنید. به شدت پیشنهاد میشه این مدل.

۴. EVE Audio SC203: بهترین مدل برای استودیو

قیمت یک جفت: ۳۸۵ پوند

 

سفارش از طریق سایت: www.eve-audio.com

EVE’s SC203 بهترین بلندگوهای جمع و جوری هستن که ما برای مدتی بهشون نگاهی انداختیم. و میگیم جمع و جوره به خاطره اینکه یه ووفر سه اینچی داره، ارتفاع و بلندیش یه خورده بیشتر از ۷ اینچه و‌ به اندازه کافی کوچیک‌ هست که توی کوله پشتی با یه لپ تاپ جا بشه که یه استودیو قابل حمل داشته باشید. SC203 یه طراحی فعال داره و تمام الکترونیک هارو در یک جعبه داره که یک سیستم اصلی و‌ فرعی بوجود میاره. این بلندگوها در فرکانس های میانه و بالا عالی، واضح و دقیق هستند.

نظر کارشناسی سایت musictech:

هیچکس نمیگه که صداشون کم و‌ پایینه، و این هم شاید به خاطر اندازشون گفته بشه. در عوض این‌ها یک صدای کاملا بالا و‌دقیق شگفت انگیزی رو ارائه میدن. SC203s صدای با کیفیت استودیویی رو‌ در هر شرایط محیطی ارائه می‌دهد. ایده آل برای نوازندگان تور‌ها و آهنگساز‌ها که مایلن از زمان مصرفیشون در هتل بیشتر استفاده کاربردی داشته باشن. EVEs های کوچیک بلندگوهای دسکتاپی عالی برای کسایی که تو فضاهای محدود کار می‌کنن هست.

۵. Focal Shape: بهترین از لحاظ قیمت متوسط و نرمال

قیمت یک جفت: ۱۲۰۰ پوند

Focal’s Shapes ها دارای چندین به روز رسانی طراحی شده و پیشرفت های تکنیکی طراحی شده‌اند تا باعث کاهش اعوجاج و ارائه صدای عالی در مکان ها و موقعیت های باز و وسیع که شامل دو‌رادیاتورمنفعل هست که بدون نیاز به پورت به شما این جازه رو‌میده که اون رو نزدیک دیوار قرار بدید، از هردو طرف دوتا گنبدی وجود داره که به طور موثری امکان انبساط و انقباض صدا که از یه اسپیکر پورت ایجاد شده رو میده. همچنین با طراحی منحنی عالی به نظر می رسند. اما صداشون چطوره؟

نظر کارشناسی سایت musictech

یک بلندگوی واقعا عالی که دقت را با vibe مرتبط می‌کند، یک ارتباط قوی برای استفاده. وقتی که دوباره بازبینیشون کردم، اشکالشون من رو هیجان زده کردن که برم آهنگ های کلاسیک رو دوباره‌ گوش بدم. منو وادار به گوش دادن موسیقی می‌کنن حتی آهنگ‌های قدیمی خسته کننده‌ای با چندین گیگ حجم که مدت‌ها خاک خوردن.در واقع هرچیزی که بتونه همچین کاری رو انجام بده واقعا عالیه.

۶. Genelec The Ones: بهترین از همه لحاظ

قیمت: ۲۱۶۹ پوند و هرکدام ۲۷۲۹ پوند

بهترین و گرونترین رو گذاشتیم واسه آخر. ما به دو مدل اخیر Genelec یه نگاهی انداختیم SAM 8331 و 8341. این شرکت هر نوع نوآوری رو در Genelec به کار میگیره از جمله تکنولوژی خود تنظیمی(اتوماتیک) بر اساس فضا و محیطی که در آن قرار داده شده است.

نظر کارشناسی سایت musictech

بلندگویی بهتر از این مدل و اندازه وجود نداره. جمع و جور و راحت هستن و شما می‌تونید هرجایی بذاریدشون و صدای عالی رو بهتون ارائه میدن و یا اینکه خودشون رو اونطوری که باید تنظیم می‌کنن. بلندگوهای Genelec تاریخ خودشون رو به طیف وسیعی از بلندگوهای فوق‌العاده تبدیل کردن که استاندارد رو برای سال‌های آینده تنظیم خواهند کرد.

0
برچسب ها :
Avatar
نویسنده مطلب رضا شاهیجانی

دیدگاه شما

شانزده − پنج =

بدون دیدگاه