ميهن مگ

Raised3D نرم‌افزار مدیریت چاپ raisecloud را راه‌اندازی کرد.

2 سال پیش

Raised3D نرم‌افزار مدیریت چاپ raisecloud را راه‌اندازی کرد.

Raise3D نسخه بتا از نرم‌افزار مدیریت چاپ raisecloud را به صورت آنلاین منتشر کرد.این نسخه کاربران raise3D راقادر می‌سازد که در عین آسان‌تر کردن فرایند کاری AM ، بتوانند از راه دور بر پرینتر‌‌ها نظارت کرده و آنها را کنترل کنند.

از آنجایی که این نسخه،نسخه بتا می‌باشد،کاربران می‌توانند بازخورد‌هایشان از کار با نرم‌افزار را برای شرکت ثبت نمایند.

طبق گفته raise3D:

“با کمک آزمایش کنندگان نسخه بتا نرم‌افزار،مانند شما،می‌توانیم تکنولوژی پرینتر سه‌بعدی خود را قبل از انتشار محصول ارتقاء دهیم.می‌توانید به عنوان مشارکت کننده ایده‌های خود را با ما به اشتراک بگذارید و می‌توانیم به کمک هم،بهترین تکنولوژی ممکن را بسازیم.”

این نرم‌افزار تنها بخشی از موج عظیمی از شرکت‌های مختلف است که در حال افزایش ظرفیت فضای ابری (cloud) خود هستند.همانند تلاش‌های قبلی شرکت،raisecloud با ارائه ویژگی‌های امنیتی و دسترسی سریع،خود را به سمت ورود به ضمینه کسب و کار سوق می‌دهد.

این نرم‌افزار سطح کاملی از نظارت و کنترل را در تمام طول پروسه ساخت در عین حالی که تعداد بسیار زیادی از کاربران و مشتریان را مدیریت می‌کند،ارائه می‌دهد. 

ویژگی‌های raisecloud

همانند اکثر نرم‌افزار‌های حوضه‌ی پرینت که بر پایه فضای ابری (cloud) کار می‌کنند،raise3D  فضایی با امنیت بالا در نظارت و اتوماسیون چاپ را برای کاربران تضمین می‌کند.به هر حال نکته با ارزشی که جدیدا ارائه شده،جزئیات کار است.

برای مثال،این شرکت احتمالاً اولین شرکتی است که time lapse recording را در فرایند نظارت (monitoring)  فراهم کرده.مطمعناً نشان دادن و آموزش فرایند پرینت به مشتریان و کاربران از طریقی مناسب بسیار کار خوب و مفیدی است.

همانطور که حدس می‌زنید،این نرم‌افزار به کاربران خوداجازه می‌دهد تا پرینتر‌های raise3D خود را به یکدیگر متصل کرده و فرایند کار را به آسانی از یک دستگاه مدیریت کنند.

raisecloud وضعیت پرینتر (status) را مشخص کرده و به صورت خودکار وظایف چاپ را به پرینتر‌های در دسترس درون شبکه نیز می‌سپارد. همچنین خلاصه و تحلیلی از روند کار و کارایی آن‌ها نیز ارائه می‌شود که نمایش مقدار بازدهی و پیشرفت کار را سهولت می‌بخشد.

Raisecloud از رمزنگاری 64 بیتی ،با عملکرد بالای firewall در سرور AWS (AWS server) ،key authentication  برای انتقال فایل‌ها وCDN global acceleration توسط رمزنگاری مجاز (authorized binding encryption)  برای پرینتر‌های سه بعدی بهره می‌برد.

گذشته از حفظ امنیت فایل‌ها از عوامل خارجی،امکان ایجاد تیم و گروه‌های فرعی را هم مهیا می‌کند تا کار‌ها را میان یکدیگر تقسیم کرده یا در صورت نیاز ، فایل‌هایشان را به صورت مستقل نگه دارند.

نسخه بتا تنها نیاز به ساخت یک حساب،ثبت‌ نام و اتصال پرینتر به حساب ساخته شده دارد.نسخه فعلی احتمالا دارای اشکالاتی خواهد بود اما شرکت نسخه نهایی نرم‌افزار را در آینده منتشر خواهد کرد ولی تاریخ دقیق انتشار آن در حال حاضر مشخص نیست.

 

Your page rank:

0
برچسب ها :
Avatar
نویسنده مطلب علی مصلحی

دیدگاه شما

پنج − 5 =

بدون دیدگاه