ميهن مگ

ملزومات طراحی گرافیکی برای طراحان تازه کار

1 سال پیش

ملزومات طراحی گرافیکی برای طراحان تازه کار

آیا در دنیای طراحی گرافیک جدید هستید ؟ فوق العاده است .

طراحی گرافیک بهترین راه برای بیان خصیصه های شخصیتان به دنیاست .

اکنون که  کمی در مورد طراحی گرافیک آموخته اید، ممکن است بخواهید بدانید چه ابزارهایی لازم است که برای شروع استفاده کنید.

خب من اینجا هستم که به شما کمک کنم . من لیستی از کارهایی که برای یه شروع موفق در مسیر طراحی گرافیک نیاز دارید ، تهیه کردم .

۱- یک رایانه ، تلفن هوشمند یا تبلت

بریم با نکات ابتدایی شروع کنیم . شما چیزی لازم دارید تا در آن طرح های عالی خلق کنید.در حالت ایده آل ، برای انجام این کار مهم باید یک لپ تاپ بردارید،

چیز خاص دیگری نیاز نیست.کامپیوتر های مرسوم انتخاب های زیادی در نرم افزارهای قدرتمند طراحی پیشنهاد می‌دهند،اما برخی تلفن های هوشمند طراحی گرافیک ، برنامه های تبلت به تازگی آمده اند که بسته به سبک کار شما در طراحی گرافیک ، می‌توانید از تبلت یا گوشی هوشمندتان در جهت بهتر شدن طراحی گرافیکیتان بهره ببرید .

بررسی کامپیوتر های مرسوم در مقایسه با چیزی مثل تبلت باعث می‌شود ببینید چه کاری تناسب بیشتری با سبک طراحی شما دارد.

مهم نیست چه چیزی را انتخاب کرده‌اید ، شما به یک دستگاه برای خلق طراحیتان نیاز دارید .

۲- نرم افزار طراحی  برای کامپیوتر ، گوشی هوشمند یا تبلت تان

درابتدا دستگاهی که برای انجام طراحی خود نیاز دارید بردارید ، شما چند نرم افزار طراحی برای شروع طراحی نیاز دارید . اگر شما با یک کامپیوتر سروکار دارید و باید پول خرج کنید ،Adobe مجموعه کاملی از برنامه های طراحی را ایجاد می‌کند . اکثر مردم با برنامه Photoshop ، Illustrator و InDesign به خوبی آشنا هستند.

اگر تا بحال هرگز تا به حال اسم آنها را نشنیده اید :

خلاصه ای از فتوشاپ ، تصویرگر و مستند سازی . اگر به دنبال جایگزین ارزان تری هستند ،   Affinity Photo و Pixelmator برای مک می توانید استفاده کنید. . اگر به دنبال یک منبع ، یا گزینه ای رایگان هستید ، می‌توانید ویرایشگر تصویر  GIMP را که برای مک ، ویندوز و نرم افزار لینوکس قابل دسترسی است را بررسی کنید .

اگر از یک کرومبوک ( رایانه شخصی ) استفاده می کنید ، از ویرایشگر عکسی مبتنی بر وب مثل برنامه ویرایش عکس  picmoney استفاده کنید ، و بسته به نیازتان از دو ابزار canva و spark نیز می توانید استفاده کنید . این گزینه ها می تواند کمک فوق العاده ای برای ساخت یک طراحی گرافیکی یا برای کسانی که مشتاق به یادگیری نرم افزارهای طراحی دیداری نیستند باشد .

اگر شما یک گوشی هوشمند یا تبلت را جهت طراحی گرافیکی خود انتخاب کرده اید ، چیزهای دیگری مثل فتوشاپ برای موبایل ، دو ابزار canva و spark را نیز بررسی کنید . همچنین میتوانید چیزهایی فراتر را در برنامه های Procreate و AffinityPhoto بیابید. صدها برنامه واقعا فوق العاده و قابل دسترسی هم برای سیستم عامل اندروید هم IOS وجود دارد . اگر به دسته بندی های عکاسی و طراحی در appstore نگاهی بیندازید می توانید پیشنهادات و توصیه های زیادی برای دستگاه خود ببینید .

۴- یک قلم یا مداد و کاغذ

خیلی از بهترین طراحان با طراحی دستی ( اسکیس ها ) شروع کرده اند . طراحی دستی خیلی مفید و کاربردی است . من قادر به بیان تمام مزایای آن در قالب این مقاله نیستم ، اما اگر شما بخواهید طراحی کردن را شروع کنید توجه به این موضوع خیلی مهم است :

چرا باید طرح اولیه هر چیزی را روی کاغذ کشید ، حتی اگر به بدترین شکل کشیده شده باشد؟

اگر شما برای استفاده شخصی یک تبلت ( رایانه دستی ) یا گوشی هوشمند انتخاب کردید ، یک قلم استایلوس بردارید . برخی از آنها خیلی ارزان هستند ، و اگر کار کردن با آنها برایتان دشوار است ، حتی می توانند به صورت آنلاین آموزش هایی به شما بدهند که چطور قلم خودتان را بسازید!  همچنین ، برای بیشتر تبلت ها قلم شما انگشت شماست . انگشت شما ممکن است ابزار دلخواه کشیدن شما نباشد ، اما از هیچی بهتر است . در مقابل قلم های ارزان قیمت قلم های خیلی گران قیمت هم هست  ،  دستگاه های طراحی حساس به فشار مثل قلم اپل یا قلم WACOM .اگر شما به دنبال یک طرح ریزی دیجیتالی یا طراحی در سطوح بالاتر هستید اینها گزینه های عالی ای هستند.

اگر شما گوشی هوشمند یا تبلت ندارید ، یا از کشیدن طرح خود روی صفحه شیشه ای نفرت دارید ، چند مداد و کاغذ بردارید . درست مثل یک سبک ، شما می توانید منابع ارزان قیمتی را بگیرید ، یا می توانید یک سبک فوق العاده فانتزی داشته باشید و قلم های هنری ، مداد یا کاغذ خاصی خریداری کنید..

انتخاب با شماست . می توانید محصولاتی را انتخاب کنید که هم نیاز شما را برآورده کند هم متناسب با بودجه شما باشد . وقتی برای اولین بار با طراحی گرافیکی شروع به فعالیت کرده اید هیچ نیازی به انجام کار عجیب و خارق العاده ای نیست . به خاطر داشته باشید ، شما اولین کسی  نیستید که مجموعه ای از برنامه ها را خریداری کرده اید . شما همیشه می توانید ابزارهایی که خریدید را هنگامی که بودجه و مهارت هایتان افزایش یافت ارتقا دهید.

این ها از ملزوماتی هستند که ما را در مسیردرستی برای ارائه بهتر طراحی گرافیکی قرار می دهد . محصولات دیگری نیز هستند که مسیر طراحی را برای شما لذت بخش تر می کنند ، اما ضروری نیستند . اگر شما فقط به دنبال متریال پایه باشید ، اینجا نقطه عالی ای برای شروع است . شما چه چیزی را به لیست اضافه می کنید ؟

هر پیشنهاد یا راهنمایی ای که ممکن است برای طراحان تازه کار مفید باشد را برای ما در کامنت ها بنویسید.

لطفا امتیاز دهید
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

3 + 13 =

بدون دیدگاه