ميهن مگ

چطور از گوشی هوشمند خود در جهت ارتقاء طراحی استفاده کنیم ؟

1 سال پیش

چطور از گوشی هوشمند خود در جهت ارتقاء طراحی استفاده کنیم ؟

تکنولوژی فوق العاده است . نمونه های متفاوتی از گوشی های هوشمند وجود دارند ، وسایل کامپیوتری پزشکی ، ابزار اتوماتیک خانه ، و حتی لوازم جانبی فنی برای حیوانات خانگیمان .

با پیشرفت های عالی ای که در زمینه تکنولوژی رخ داده این موقعیت عالی ایجاد شده که از تکنولوی در جهت بهتر کردن زندگیمان استفاده کنیم .

شما ممکن است از سیستم های اشتراک گذاری جمعی برای کارهایتان استفاده کنید . ممکن است از یک برنامه یا سایت اینترنتی جهت دفاتر و انجام معاملات بانکی استفاده کنید . شما حتی می توانید از قابلیت بلوتوث و وای فای گوشی هوشمندتان در باز کردن قفل در بهره ببرید . علم و اشتیاق شما برای تکنولوژی اهمیتی ندارد شما به طور مستقیم هر روز از دستگاه های مختلف در تکنولوژی تاثیر می گیرید .

اکثریت مردم گوشی هوشمند دارند . مهم نیست اگر مدل گوشی شما اندروید یا مدل ios باشد این دستگاه های که در جیب شماست یک کامپیوتر کوچک است.گوشی های هوشمند نسبت به سال های گذشته گام بزرگی  درجهت تکنولوژی برداشته است .

امروزه تمرکز ما روی این موضوع است که این پیشرفت ها در زمینه تکنولوژی گوشی های هوشمند می تواند به اینکه طراح گرافیک بهتری باشیم کمک می کند .

برنامه های مداوم ( برنامه بالای برنامه بالای برنامه بالای برنامه )

شما تا به حال این شعار را شنیده اید ، ” برنامه ای برای این کار وجود داره ”

این عبارت در تبلیغات تجاری برنامه ios   خیلی زود مشهور شد . این شوخی ادامه پیدا کرد و برای موقعیت هایی که به تکنولوژی برای انجام کاری نیاز داشتی استفاده می شده است .

آیا نیاز به برنامه ریزی برای مهمانی داری ؟ ” برنامه ای برای این کار وجود داره ”

نیاز به یادآوری داری که هر یکشنبه با مادرت تماس بگیری؟ ” برنامه ای برای این کار وجود داره ”

میخواهی کارتون مورد علاقتو ببینی ؟ ” برنامه ای برای این کار هم هست ”

یک برنامه برای همه چیز وجود دارد . طراحی گرافیک چیزی مستثنی از آن ها نیست . صدها برنامه وجود دارد که اجازه می دهد کارهایی برای تقویت و بهتر کردن عکس هایتان انجام دهید ، برای ایجاد مسیر مشخص گرافیک ، برای کشیدن پرتره های زیبا ، مهم نیست در چه نوعی از طراحی گرافیک تخصص دارید ،  برنامه ای برای این کار وجود داره . این روزها تلاش زیادی برای پیدا کردن ابزاری که قابلیت انجام کارهای خاص را داشه باشد صورت می گیرد . برخی برنامه ها دامنه وسیعی از کارها را در برمی گیرند ، و بعضی از برنامه توجهشان فقط به موضوعی خاص است . برخی از برنامه های طراحی گرافیکی محتوا و ساخت خوبی دارند و می توانند در گردش کار طراحی بصری خیلی مفید باشند .

قابلیت اسکن کامل همه چیز

آیا می دانید از گوشی هوشمند خود می توانید در موارد خیلی بیشتری از عکس گرفتن از خود استفاده کنید ؟ شگفت انگیزه درسته ؟

در حالی که من یک طرفدار بزرگ سلفی گرفتن هستم ، من طرفدار استفاده از دوربین گوشی هوشمند برای اسکن اسناد و آثار هنری نیز هستم . من یک ipod  و یک قلم اپل دارم ، برای موقعیت هایی که جایی طراحی سریعی در دفترچه یادداشتم انجام می دهم . این واقعا خوبه که این توانایی را به من می دهد که بتوانم طرحم را در دفترچه یادداشتم به تصویر در بیاورم یا برای ادامه کار روی پروژه در برنامه فتوشاپ ذخیره کنم.

کاربرد فوق العاده دیگر آن دوربین اسکن اسناد است . وقتی برای اولین بار شروع به آموزش طراحی گرافیک کردم ، تعدادی کتاب آموزشی خریداری کردم . این که قادر بودم صفحات این کتاب ها را در موبایلم به عنوان یک منبع همراه اسکن کنم فوق العاده کمک کننده بود. این یک راه حل عالی برای یادگیری کل کتاب نبود ، اما اگر به تعدادی از صفحات یا فصل ها نیاز داشته باشید ، تلفن هوشمند شما در این زمینه عالی کار می کند .

من تعداد کمی برنامه برای اسکن های مورد نیازم بسته به اینکه برای چه چیزی و چه جایی نیاز دارم استفاده می کنم . شما می توانید از برنامه دوربین گوشی درخواست یک عکس سریع کنید ، اما اگر شما به دنبال بهترین کیفیت هستید ، توصیه می کنم برنامه ای طراحی برای اسکن اسناد و عکس ها دانلود کنید .

سازماندهی کل زندگیتان

نکته کلیدی برای بهتر کردن جنبه های زندگی شما مدیریت کردن زمان و تعهدات و الزاما زندگیتان است.تلفن هوشمند شما میتواند کمک کند شما سازماندهی شده و روی برنامه بمانید و طبق یک برنامه مشخص پیش بروید.استفاده از برنامه تقویم جهت برنامه ریزی کردن برنامه های طول هفته باعث می شود شما بدانید چه اتفاقی پیش رویتان است .

آیا شده زمان مشخصی برای یادگیری چیزی در مظر بگیرید؟در تقویم مشخص کنید تا آن را فراموش نکنید.آیا یک طرح از یک مشتری برای ماه بعد دارید ؟ اضافه کردن آن به برنامه تقویمتان خوب است.تعهداتتان که خود و دیگران به آن اختصاص دارید و ارزشمندند را حفظ کنید .

موقعیت هایی که باعث پیشبرد مهارت هایتان یا کسب در آمد بیشتر می شود را فقط به این دلیل که فراموش می کنید چه کاری را باید انجام دهید از دست ندهید .

زندگی ما از راه های مختلقی با تلفن هوشمند درگیر شده است . راه های مختلف زیادی برای در ارتباط ماندن با آدم هایی که دوستشان داریم ، سازمان دادن به خودمان ، به اشتراک گذاری خاطرات و حتی بیشتر از آن .

قابل توجه است که با یک دستگاه چقدر میتوانیم حساب و کتابمان را اندازه بگیریم!

کارهای مورد علاقه شما که با گوشی هوشمندتان انجام می دهید چیست؟

 

لطفا امتیاز دهید
0
برچسب ها :

دیدگاه شما

11 − 7 =

بدون دیدگاه